W czerwcu 2018

TYDZIEŃ PEŁEN WRAŻEŃ

04.06.2018 r we wtorek w naszym przedszkolu wszystkie przedszkolaki świętowały Dzień Dziecka. Krasnoludki bawiły się tańcząc w kole, wyruszyły pociągiem w podróż. Następnie pokonywały tor przeszkód rywalizując z Biedronkami. Panie malowały dzieciom twarze – były motylki, kwiaty, pająki, koty i inne. Dzień zakończył się zabawą w wodzie na basenie.

05.06.2018 r. w środę przedszkolaki wyruszyły w autokarową podróż do Kowar, do Parku Miniatur. Krasnale poznawały i rozpoznawały różne zabytki i budowle naszego kraju. Dowiadywały się o różnych, ciekawych historiach związanych z tymi obiektami. Był też czas na zabawę i śniadanie. Wycieczka dostarczyła dzieciom niezapomnianych wrażeń.

09.06.2018 r. w sobotę odbyła się XI Olimpiada Przedszkolaków. Krasnoludki tworzyły grupę zawodników wspólnie z grupą Biedronek. W swojej konkurencji pokonywały tor przeszkód biegnąc po ławeczce, przenosząc piłeczki, przechodząc przez tunel. Była to świetna zabawa. Dzieci kibicowały też młodszym kolegom. Najśmieszniejsza była konkurencja z butami, w której startowali rodzice.
Niestety dla większości Krasnali była to ostatnia Olimpiada Przedszkolaków, bo od września staną się uczniami szkoły.

« 1 2 3 4 5 6 »